Літературно - музичний ранок "Щастя й радості багато принесли Різдвяні свята"

13 січня 2015 року в  ЦРБ для дітей та юнацтва відбувся літературно - музичний ранок "Щастя й радості багато принесли Різдвяні свята".

Учні нашої школи  взяли активну участь  в цьому  заході. Учасники лялькового клубу "Барвінок" (учні 3- Б класу) показали лялькову виставу "Різдво в лісі".

На свято завітав гурт колядників. Його учасники учні 5-8 класів привітали присутніх піснями - колядками і розіграли жартівливу сценку з "козою".Несподіванкою стала поява "чортика" і веселі змагання з ним.

Різдвяним подарунком для всіх був танок активної читачки бібліотеки, учениці 7 - Б класу Волинець Софії.

Дівчатка взяли участь у конкурсі "На кращу щедрівку", а хлопчики - "На кращу засіванку". Переможцями стали: Чекмарьова Дарина( учениця 5 - В класу) та Яценко Ростислав (учень 3 - Б  класу). Всіх присутніх на святі пригощали солодощами.

18.01.2015 | Aдмін