Тиждень художньо-естетичного виховання

З 9 лютого по 14 лютого 2015 в школі  проходив тиждень художньо-естетичного виховання. Кожен день тижня був присвячений художньо-естетичному спрямуванню.

9 лютого - день образотворчого мистецтва "Веселкова палітра".

Учні 1-7 класів  взяли активну участь у виставці малюнків "Рідний край - моя Україна". Колектив 8-А класу намалював дружній шарж на свій класний колектив.

10 лютого - День художньої культури "Від культури особистості до культури нації". Старшокласники школи здійснили інтернет-екскурсії музеями світу "Чарівна сила мистецтва"

11 лютого - День музичного мистецтва "Чарівна сила музики". Учні 4-х класів взяли участь у музичній вікторині "Цікаві нотки". Активнішими виявилися учні 4А класу. Вони отримали перемогу.

12 лютого - День технологій "Рукотворне Диво". Відбулося персональна творча виставка учнівських робіт "Місто майстрів".

13 лютого - День талантів "У царині мистецтв". Учні та вчителі школи продемонстрували свої таланти у звітному концерті "У рідному краї і серце співає"

14 лютого - День святого Валентина "Любов'ю дорожить умійте". Учні в цей день вітали один одного з Днем Валентина і даруввали валентинки.

18.02.2015 | Aдмін