План заходів щодо покращення результатів ЗНО –2019

План заходів щоддо покращення результатів ЗНО-2019 Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Захід, запланований у закладі ЗСО

Дата/ терміни проведення заходу

Очікувані результати від заходу

1

Опрацювати нормативно-правові та інструктивно-методичні документи щодо проведення в 2019 році ЗНО.

протягом року

ознайомлення з умовами та термінами проведення ЗНО

2

Забезпечити систематичну ефективну науково-методичну, інформаційно-консультативну роботу серед педагогів, учнів 11-го класу та їхніх батьків щодо правил реєстрації на тестування, особливостей ЗНО та ДПА, умов вступу до ВНЗ у 2019 році.

протягом І семестру

свідомий вибір предметів на ЗНО та ДПА

3

Посилити внутрішній контроль за об’єктивністю оцінювання навчальних досягнень учнів з базових дисциплін.

протягом року

уникнення розбіжностей між результа-тами річного оцінювання та ЗНО

4

Продовжувати профорієнтаційну та інформаційно - роз’яснювальну роботу з учнями з метою надання допомоги у професійному самовизначенні та свідомому виборі навчальних предметів для ЗНО.

протягом І семестру

сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору навчальних предметів для ЗНО

5

Учителям - предметникам  посилити роботу щодо підготовки учнів до ЗНО.

6

Ознайомити учнів 10-11 класів із змістом, структурою та психометричними характеристиками тестів ЗНО з усіх навчальних предметів.

7

Провести контрольні зрізи знань в 11-му класі з української мови, історії України та математики.

грудень 2018 р.

визначення рівня навчальних досягнень учнів та сприяння їх об’єктивному оцінюванню

8

Керівникам ШМК проаналізувати результати ЗНО випускників 2018 року, розробити заходи щодо якісної підготовки до ЗНО з навчальних предметів та ДПА за освітній рівень загальної середньої освіти

вересень, жовтень 2018 р.

16.11.2018 | Aдмін