Шевченківські дні в Іллінецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Не минайте ані титли,

Ніже тії коми,

Все розберіть…

Щорічно у березні проходять Шевченківські дні, під час яких не тільки в Україні, а й в інших країнах згадують творчість великого українського Кобзаря - Тараса Шевченка - поета, прозаїка, художника.

Сьогодні, звертаючись до творчості свого національного генія, ми прагнемо віддячити йому в міру своїх можливостей.

В Іллінецькій міській мультимедійній бібліотеці відбувся конкурс читців творів Т.Г. Шевченка «Живий у правді віковій», у якому взяли участь учні 5-9 класів Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Переможниця конкурсу – учениця 5-А класу Тішова Софія.

Цікаво пройшов літературний квест «Сторінками Шевченківських творів», учасниками якого були команди старшокласників. Родзинкою інтелектуальних змагань стала виставка живих скульптур за творами Кобзаря. У нелегкій боротьбі перемогу здобули учні 10 класу.

І згадує вдячний народ свого поета, і звучить на землі вічно живе його слово, закарбоване в безсмертному «Кобзарі».

14.03.2019 | Aдмін